KONST / Litografier / Färglitografi 16087053
*
nr 1608 7053
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad Oliw87, numrerad 21/50. Färglitografi, bildmått: 69x52cm, yttermått inklusive ram: 81x61cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 mars 2024
kl 18:23:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/3 09:42:42
1
100 kr
20/3 12:02:55
2
150 kr
20/3 18:07:48
1
200 kr
21/3 12:32:44
3
250 kr
23/3 17:47:08
4
600 kr
24/3 08:25:57
5
350 kr
24/3 08:25:58
4
400 kr (Budbetjänt)
24/3 08:26:23
5
450 kr
24/3 08:26:23
4
500 kr (Budbetjänt)
24/3 22:08:36
2
600 kr
24/3 22:08:36
4
600 kr (Budbetjänt)
24/3 22:08:51
2
900 kr
24/3 22:42:01
6
800 kr
24/3 22:42:01
2
900 kr (Budbetjänt)
24/3 22:42:05
6
1.000 kr
25/3 14:48:41
7
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 69x52cm färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:38
-
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:49
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1608 7053
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad Oliw87, numrerad 21/50. Färglitografi, bildmått: 69x52cm, yttermått inklusive ram: 81x61cm
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 mars 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 20/3 09:42:42 | 1 | 100 kr |
| 20/3 12:02:55 | 2 | 150 kr |
| 20/3 18:07:48 | 1 | 200 kr |
| 21/3 12:32:44 | 3 | 250 kr |
| 23/3 17:47:08 | 4 | 600 kr |
| 24/3 08:25:57 | 5 | 350 kr |
| 24/3 08:25:58 | 4 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 24/3 08:26:23 | 5 | 450 kr |
| 24/3 08:26:23 | 4 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 24/3 22:08:36 | 2 | 600 kr |
| 24/3 22:08:36 | 4 | 600 kr (Budbetjänt) |
| 24/3 22:08:51 | 2 | 900 kr |
| 24/3 22:42:01 | 6 | 800 kr |
| 24/3 22:42:01 | 2 | 900 kr (Budbetjänt) |
| 24/3 22:42:05 | 6 | 1.000 kr |
| 25/3 14:48:41 | 7 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 69x52cm färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:38 -
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:49



